Zombie Gunship Survival v1.2.19 MOD APK – MERMİ HİLELİ

0
749

Zombie Gunship Survival v1.2.19 MERMİ HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Flaregames firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlar ile bulunduğunuz uçak üzerinden zombileri yok etmek, ekip arkadaşlarınızı korumak ve görevleri tamamlamaktır. Zombie Gunship Survival içinde yaşanana genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli ve silah ısınmama hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombi akınları, gelişmiş silahlar, keşfedilmesi gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Gunship Survival v1.2.19 sürümünde yeni oyun modu, haritalar, görevler, silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Gunship Survival Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Zombie Gunship Survival v1.2.19 MOD APK İNDİR – 41MB

Zombie Gunship Survival v1.2.19 SD DATA İNDİR – 290MB

Kurulumu

Zombie Gunship Survival v1.2.19 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.flaregames.zgs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Zombie Gunship Survival v1.2.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Gunship Survival 1.2.19 mermi hile apk : oyun içindeki merminiz sınırsızdır.

Zombie Gunship Survival 1.2.19 ısınmama hile apk : oyun içinde aralıksız ateş edebilirsiniz, silahlarınız ısınmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin