Yanınızda bir baba olduğunda bir süper kahramana ihtiyacın olmadığını kanıtlayan 10 hikaye

0
1274

10 Hikayenin Yanında Bir Baba Olduğunda Bir Süper Kahraman Gerekmediğini Kanıtlıyor

Hepimiz anneler hakkında pek çok tatlı hikaye duyuyoruz, ama babalarımız ne olacak? Babam da dikkatimizi hak ediyor! Bu yüzden, bir babanın olmasının ne kadar güzel olduğunu size hatırlatmak için, bu gururlu ünvanı takan inanılmaz erkekler hakkında bazı dokunaklı ve komik hikayeler topladık. Onları okuduktan sonra, herkesin kendi babasına nasıl ihtiyaç duyduğunu hatırlayacaksınız, hepsi büyümüş olsalar bile.

baglandirek.comdünyanın en iyi babaları hakkında 10 öykü topladı. Pikabu ve Palata no.6 .

 • Öğle yemeğinden sonra çalışacağım. Hava güzel, güneş parlıyor, olumlu duygularla boğulmuşum ve dinlediğim şarkıyla birlikte şarkı söylemeye başladım. Birdenbire birinin beni yerden kaldırdığını ve “Burada ne halt ediyorsun?” Diye bağırdığını hissediyorum. Arkamı dönüp, sanki kediymişim gibi beni tutan adamın yüzünü görüyorum. Bana sürprizle bakıyor ve dikkatlice beni yere seriyor. Adam özür dilemeye başlıyor, “Üzgünüm, çok üzgünüm, kızım olduğunu sanıyordum, şu anda okulda matematik sınavına giriyor olmalı.” – Dashenka, 29 yaşında.
 • İnsanlar her zaman Anneleri ve babamı anlatmak istiyorum. Annem beş yaşındayken bizi terk etti. Şimdi 24 yaşındayım ve babam tarafından tek başıma büyüdüm. Bana muslukları ve prizleri nasıl tamir edeceğimi, çivi çakmalarını, araba sürmeyi, kekleri nasıl pişireceğinizi vb. Öğretti. Ama benim babam da benim annem! Kıyafet bedenimi ve hatta tayt bedenimi bile biliyor. Ne tür bir kozmetikten hoşlandığımı bilir ve bana bir elbise alıp almayacağını söyler. Sırlarımı tutabilir ve sorularıma cevap verebilir. Bana her zaman yardım eder ve anlar. Onunla gurur duyuyorum. Ve onu çok seviyorum
 • Babam gerçek bir serseri. Hangi mevsim olursa olsun deri ceketi giyer, farklı renklerde mohawk saç stilini yapar, vücudu dövmelerle kaplıdır ve kulakları delinir. Çoğu insan ona hor görüyor ve bu korkunun nasıl bir çocuk getirebileceğini merak ediyor, yani ben. Ama şunu söyleyebilirim ki, çocukken, bu “çılgın serseri” beni müzeler ve tiyatrolara götürdü ve diğer insanların görünüşüne karşı tepkisini önemsemedi. Benim için özel öğretmenler buldu ve Edith Piaf’in şarkılarını benimle Fransızca öğrendim. Kemanı nasıl oynayacağımı öğrendiğimde oyun oynama şeklimi dinledi ve bana gitar çalmayı öğretti. İlk yüksek topuklularımı seçmeme yardımcı oldu, bana temel savunma tekniklerini öğretti ve benimle rock ve klasik müzik konserlerine gittim. Şimdi hamileyim ve babam torunu için sıcak patik ve atkı yapmak için nasıl örgü örüleceğini öğreniyor ve kızımın dünyanın en iyi büyükbabasına sahip olacağından kesinlikle eminim.
 • 6 yıllık -old kızı sorar:
  – “Anne, 'mumya' ne anlama geliyor?”
  Ona Mısır, firavunlar ve benzerleri hakkında açıklama yapmaya başladım, ama bir şey anlamadığını gördüm. .
  – “Git ve babana sor,” dedim.
  – "Baba, bir 'mumya' ne demektir?” Diye soruyor.
  – Baba cevaplıyor, “Kurutulmuş bir adam!”
  – “Aah, şimdi anladım.” Diyor.
 • Çocukken, buzlu yolda uzanıp babamı bana bıraktı. Bacağım. Babam gülüp eskiden intikam alacağını söylerdi. Büyüdüm. Annemin doğum günüydü ve onun için çiçek almak için dışarıdaki babamla tanıştım. Onları aldık ve eve doğru yola çıktık, babam aniden buzlu yolun üzerine çıktığında, bacağını bana doğru uzattı ve “Beni eve sürükle, evlat, şimdi sıra sende.” Dedim. Bu yüzden onu evine kadar sürükledim. Bir yandan çiçekler ve bacağından diğerine. Ve babam o kadar mutlu oldu ki, sonunda intikamını almayı başardı!
 • Kendi tek boynuzlu atımın olmasını istedim – o kadar ki ağlamaya başlayayım ki istediğimde ve bende yoktu. Babam bana bakıyordu ve kalkmadan ve dışarı çıkmadan önce düşünüyordu. Yaklaşık üç saat sonra pembe bir yele ve kuyruğu olan kar gibi beyaz olan ve lavantanın rengi olan gözlerden yüksek bir tek boynuzlu atla döndü. Tekrar ağlamaya başladım. Babam, kargaşanın içinde biraz durdu, sonra kafamı okşadı ve sinirlerimi kurtarmak için nane çayı yaptı. Babamın çok güçlü ve güçlü bir albayının kocası bir iş gezisinde iken hamile kızını biraz daha mutlu etmek için bu sevimli tek boynuzlu atımı tüm şehir boyunca nasıl sürüklediğini hayal bile edemiyorum. Beni hiç kimsenin beni babamdan daha fazla sevmeyeceğini anladım. O, henüz bizim oğlumuza ismini vereceğimizi bilmiyor.
 • Babamla otobüsteydim. Arkamda birkaç koltuk oturuyordu. Bir adam bana doğru yürüdü ve “Annen bir damadı mı istiyor?” Diye sordu. “Annemi bilmiyorum ama babama soracağım” diye cevap verdim. Babama bağırdığımda, “Hey, Baba, damadıma ihtiyacın var mı?” dedi. Babam koltuğundan “Hey, damadı kaç tane çekiş yapabilirsin?” dedi. Adam, “Eh, altı.” Dedi. “Oturmaya ne dersin,” diye sordu babam. “Yaklaşık yirmi,” diye cevapladı adam. “Kızım karşılığında bana ne verebilirsin?” Adam bir korkak değildi ve ona Snickers verdi. Baba paketi açtı, şeker çubuğunu ısırdı ve yavaşça şöyle dedi: “Kabul edildi. Kızım şimdi senin. Tabii ki, sen bir kazansın, ama ben seninle ilgileneceğim. ”Babam gerçekten onunla ilgilenmişti – her sabah bir jogla başladılar, sonra çekiciler, şınavlar ve benzeri şeyler vardı. Ve yarım yıl önce, mükemmel şekilli kaslara sahip, sıska ama yakışıklı bir adamla evlendim. Teşekkürler baba!
 • Dışarı çıkmamız gerekiyordu. 6 aylık kızımızı odamızda giydiriyordum. Kocam ön kapıda ceketini ve ayakkabısını giyerek bizi bekliyordu. Beni bitirmeyi beklerken, sıkıldı. Ellerini ve dizlerini karıştırdı ve ayakkabılarını çıkarmamak için odamıza sürdü. Kızımızla konuşmaya başladı ve ona sevgi dolu gözlerle bakıyordu! Ona dedim ki, “Sadece seni ne kadar sevdiğini görün! Ama ne için? ”Kocam geriye doğru sürünerek mırıldandı,“ Ailemizdeki en iyi insanın kim olduğunu biliyor … ”
 • Kızlarımız bale okuluna katıldılar ve oldukça iyi. Ancak bir gün şikayet etmeye başladıklarını ve sıkıldıklarını söylediler, bu onlar için çok fazla değildi, oraya gitmek istemiyordu, vb. Onlarla konuşmaya çalıştım, sonra annem denedi, sonra kocamın annesi denedi, ama onların yerini tuttular. Bu yüzden ağır topçuları çıkarmaya karar verdim ve kocamın onlarla konuşmasını istedim. Yarım saat sessizlik vardı. Sonra bir buçuk saat geçti. Ancak o zaman kızların kahkahalarını ve kocamın korkmuş sesini tekrar tekrar “Kimse yok!” Diye tekrar tekrar duydum. Kızlarımızın, sadece babaları onlarla yapmaları halinde bale derslerine devam edeceklerini söyledikleri ortaya çıktı. Hepimiz uzun bir süre onu ikna etmeye çalışıyorduk ve sonunda da verdi. Şimdi haftada üç kez aşağıdaki sahneyi gözlemleyebiliriz: kızlar antrenmandan sonra geri dönerler ve egzersiz yapmak için dans odasına giderler, benim küçük su aygırı Bir rulo-boyun ve sıkı tayt, onlar peşinden koşar, nefes nefese. Bu neredeyse yüz kilo adam, kızlarla tüm pozları ve plieleri dikkatlice deniyor. Bu aşk!
 • 18 yaşımdayken babamın aslında biyolojik babam olmadığını öğrendim. Biyolojik babam annemden hamileyken ayrıldı. Şok olmuştum. Bütün gece ağlıyordum ve düşünüyordum ki, “Bu neden bana oluyor? Biz gerçek bir aile değiliz! ”Fakat daha sonra gece yarısından sonra babamın benimle nasıl kaldığını hatırlamaya başladım ve annem çalışırken okul projemi gerçekleştirmeme yardım ettim. Babamın garajda arkadaşına yardım ettiği anı hatırladım ve aniden içeri girdim ve bana doğru hareket eden kırmızı sıcak bir çelik şey gördüm. Babam onu ​​çıplak eliyle yakaladı. Yanık berbat görünüyordu, ama güvendeydim. Doğum günümü hiç kaçırmadığını ve her yıl bana bir demet çiçek vermediğini hatırladım. Ondan sonra sabahları mutfağım kahve içtiğinde, yanık izine baktığında, ona sarılınca, başka bir babam olmadığımı ve başka bir şekilde sahip olamayacağımı söyledim. Evet, bu haber beni çok etkiledi. Ailemi ne kadar sevdiğimi ve beni ne kadar sevdiklerini anlamamı sağladı.

Babamla ilgili en iyi hikayen nedir? Yorumlarda paylaşın!

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin