Tiny Gladiators v2.0.4 MOD APK – PARA HİLELİ

0
714

Tiny Gladiators v2.0.4 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını BoomBit Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gladyatör ile bulunduğunuz arena içinde rakibinizle mücadele ederek galip olmaya çalışmaktır. Tiny Gladiators içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı-zırhı satın alabilir, karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Güçlü düşmanlar, bitmek bilmeyen savaşlar, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Tiny Gladiators v2.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tiny Gladiators Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Tiny Gladiators v2.0.4 MOD APK İNDİR – 65MB

KURULUMU

Tiny Gladiators v2.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tiny Gladiators 2.0.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tiny Gladiators 2.0.4 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin