Stick War Legacy v1.4.22 MOD APK – ELMAS / PUAN HİLELİ

0
1467

Stick War Legacy v1.4.22 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Max Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Savunma, savaş ve strateji tarzlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Amacınız kontrolünü sağladığınız çöp adamlar ile bulunduğunuz bölüm içinde düşmanlarınızla mücadele ederek kendi bölgenizi korumak rakibinize ait bölgeyi ele geçirmektir. Stick War Legacy içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede ordunuzu istediğiniz gibi geliştirebilir, düşmanlarınızı bertaraf edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı oyun modları, özel askerler ve dahası sizleri bekliyor. Stick War Legacy v1.4.22 sürümünde zombiler mücadele edeceğiniz yeni oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Stick War: Legacy (Beta) Play Store’da 550.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Stick War Legacy v1.4.22 MOD APK İNDİR – 68MB

KURULUMU

Stick War Legacy v1.4.22 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Stick War Legacy 1.4.22 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Stick War Legacy 1.4.22 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda askeri birliklerinizi geliştirmek için dilediğiniz gibi upgrade point kullanabilirsiniz, puan miktarınız eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin