Run with Map My Run + v17.10.1 APK

0
304
 Harita Benim Ride + GPS Bisiklet Sürme Apk

Bisiklet Sürme, Bisiklete binme, Bisikletle Dağ Bisikleti, Egzersiz İzleme ve Kalorifer Sayaçları – My Ride +

Haritayla Çalıştır Benim Koşum +

MapMyRide + topluluğuna binmeye başlayın. Ayrıntılı istatistikleri görmek için GPS tabanlı aktiviteleri kaydedin; Tüm verilerinizi tek bir yerde içe aktarmak ve analiz etmek için 400'den fazla cihazla bağlantı kurun; 600 farklı etkinlik çeşidini günlüğe kaydet.

Yeni Android Wear uygulaması, izlemeye başlamak ve ilerlemenizi tümüyle bilekinizden izlemenize olanak tanır.
Reklamsız bir deneyim için şimdi Plus uygulamasını edinin!

BAŞARINIZ İÇİN GEREKEN TÜM ÖZELLİKLER

☆ Dişli İzleyici – Atletik ayakkabılarınızı ekleyin ve Dişli İzleyici ile kilometre izlemeye başlayın. Yaralanmaları önlemek ve yeni bir çifte zaman geldiğinde haberdar ol.
☆ 600+ Aktiviteler – Koşu, bisiklet, yürüyüş, spor salonu egzersizleri, çapraz eğitim, yoga ve diğerlerinin tonları gibi en geniş aktivite seçenekleriyle antremanları kaydedin ve kaydedin.
☆ Egzersiz İstatistikleri – Hız, rota, mesafe, kalori yanması, yükseklik profili ve daha fazlası gibi hassas istatistikler için özelleştirilebilir sesli geribildirimle GPS tabanlı egzersizleri kaydedin.

PAYIŞ UYGUNLUK VE BESLENME VERİLERİ
☆ Verileri Paylaşın – Hesabınızı MyFitnessPal ve Google Fit gibi diğer sağlık ve beslenme uygulamalarıyla senkronize edin.

MVP ÜYELİKLİĞİ İLE BİRLİKTE GİBİ PRO
☆ MVP'ye geçin – Bir reklamsız deneyim için premium üye olun ve kalp hızı analizi, kişisel eğitim planları, ses koçluğu ve Canlı İzleme gibi özelliklere erişin.
☆ MVP Üyeleri – Ortaklarımızdan özel tekliflerin ve promosyonların keyfini çıkarın.

TOPLULUKYA KATILIN
☆ Etkinlik Feed'i – İlerlemenizi paylaşın ve arkadaşlarınızın Etkinlik Feed'inizde neler yaptıklarını görün. Yeni başlayanlar, dinlendirici bir aktivite sahibi olun, kendinizi fitness ya da atletik bir meraklı için yeniden tasarlamak isteyen 30 milyonun üzerinde üye güçlü topluluğunuzla mükemmel uyum sağlayacaksınız.
☆ Sosyal – Gelişiminizi ve egzersizinizi sosyal medyayla arkadaşlarınızla paylaşın.

WEB ÜZERİNE DAHA FAZLA ÖZELLİKLER
☆ 24/7 Etkinlik Grafiği – Cihazları, adımları, uyku, egzersiz programlarını ve daha fazlasını görmek için bir araya getirerek ustalıkla tasarlanmış bir grafikte birleştirin.
☆ Veri İçe Aktarma – Endüstrideki en iyi etkinlik izleme cihazlarından veri bağlamayı ve içe aktarmayı kolaylaştırıyoruz. Jawbone, Misfit, Fitbit, Garmin, Withings ve diğer cihazları (Bluetooth Smart ™ ve ANT + ™) bağlayın.
☆ Zorluklar – Bazı dostça, sanal rekabet için zorluklara katılın, afişlere çıkın ve ödüller kazanın.

Bu sürümde ne var:

  • * Dişli çark simgesine hafifçe vurarak veya antrenman sırasında gördüğünüz istatistikleri özelleştirebilirsiniz bir stati basılı tutarak
  • * Zırh altın zeki ayakkabıları var mı?
  • İstatistikleri tam ekran modunda görmek için hızlıca hızlıca veri erişimine izin ver

Gerekenler: Android 2.3 ve üstü

[19659000]

 İndir APK

 İndir APK Ayna: APK 68 MB

Google Play Bilgi Linkleri

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin