Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 FULL APK – RESMİ PES 2017

0
1021

Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 FULL APK, futbol oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü KONAMI stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ve kulübünüz ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip olarak sahadan ayrılmaktır. Pro Evolution Soccer 2017 şuanda birçok cihaz için direk indirilmeye sunulmadığından FULL APK olarak paylaşıyorum bu sayede cihazınız donanımsal olarak uygunsa oynamaya başlayabilir, rüya takımınızı oluşturup sizin gibi diğer oyuncular mücadele edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, güçlü takımlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, Bluetooth oyun desteği ve dahası sizleri bekliyor. Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller parmak hareketleriyle sağlanmaktadır. Pro Evolution Soccer 2017 Play Store’da 670.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme :  bazen saat ayarları otomatik olsa bile CODE 10-20 hatası verebilir, “server maintenance” yani “sunucu bakımı” yapılıyor KONAMI tarafından düzelecektir.

(SAF)Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 FULL APK İNDİR – 27MB

(Android 4.0+)Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 FULL APK İNDİR – 27MB

Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 SD DATA İNDİR – 1.27GB

YEDEK SD DATA İNDİR – 1.27GB

KURULUMU

Ayrıca 1.0.0 sürümünde klasik joystick kontrolü eklenmiştir hocalarım.

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.

Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “jp.konami.pesam” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Pro Evolution Soccer 2017 v1.2.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : SAF APK dosyası Android 5.0+ üstü cihazlarda çalışmaktadır Google hesabına bağlayabilirsiniz. Android 4.0+ üstü cihazlar için oluşturulan APK düzenlenmiş olduğu için Google hesabınızı bağlayamazsınız.

UYARI : “CODE 20” hatası almamak için cihazınızın saat ayarları kısmından “OTOMATİK TARİH ve SAAT” özelliğini seçmeniz gereklidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin