Modası geçmiş görünümlerden kaçınmanıza yardımcı olacak 13 Hileler

0
683

Eski Aramızdan Kaçınılmamıza Yardımcı Olacak 13 Püf Noktası

Bazen ağzımızı açmadan önce aramızdaki konuşmalarımız konuşuyor. Eski bir stilde giyinmiş olursak, şık ve modaya uygun değil daha yaşlı görünebiliriz. Ve bu, prestijli bir iş edinme, terfi etme veya rüyalarımızın adamını bulma şansımızı azaltabilir.

Bright Side sürekli değişen dünyamızda şık ve modaya uygun görünüme ilişkin 13 ipucu bir araya getirdi. [19659004] 13. Aşırı vurgulanan cinsellik

Eski

Modern

Düşük boyunlu, sıkı minidressler modadır. Yüksek topuklarla destekleniyorsa, bu daha da kaba bir görünüm. Günümüzün moda eğilimleri ılımlılık, gevşek şekiller ve midi uzunlukları.

12. Sonsuza dek yüksek topuklu ayakkabılar

Eski

Modern

Klasik topuklar sadece özel günler için seçilmelidir. Platform topuklarına gelince, 2000'li yıllarda kendilerini aştılar ve yerleri çöp kutusuydu. Mevcut zamanların şık seçimi, düz ayakkabı veya orta-düşük topuklu ayakkabı.

11. Caterpillar puffer ceketleri

Modası geçmiş

Modern

Bir tırtıl gibi görünen sıkı tampon ceketler modası geçmiş – iyi görünmüyorlar ve şık değiller. Buna rağmen, bir torba ceketi çok şık bir dış giyim eşyası olabilir. En önemli şey siluet: düz, kozaya veya büyük boy olmalı.

10. Parlak tayt

Eski

Modern

Burada doğal renklerde parlak taytlardan bahsediyoruz. Onlar nihai moda tabusu. Modern ve şık görünmek isterseniz, cildinizin rengine uygun sadece opak tayt kullanmanız gerekir 20 deneyi geçmemelidir. Ve bacaklar vücudunuzun geri kalanı daha koyu görünmesi gibi bronz renkleri unutun.

9. Aksesuarlarda renk eşleştirme

Eski

Modern

Artık ayakkabı ve poşetin renklerini eşleştirmek artık gerekli değildir. Aynı şey, şapkalar, eşarplar ve eldiven setleri için de geçerlidir. Öte yandan, bir takım kıyafetler içinde olağandışı renk kombinasyonları şimdi şıklığın zirvesinde.

8. Altın takı

Eski

Modern

Annelerimizin ve büyükannelerimizin kullandıkları altın yüzük, kolye veya küpeler elmas takı olsa bile kesin bir hayır-hayır. En iyi seçim, gözünüze bir stil ve kenar katacak kaliteli kostüm takıdır.

7. Düşük bel giyim

Eski

Modern

Düşük bir bel ile kot pantolon ve diğer kıyafetler şimdi moda değildir. En seçkin tercih orta veya yüksek bel. Bacaklarımızı daha uzun süre gösterebilirler, öyle değil mi?

6. Kristaller

Eski

Modern

Kristallerle döşenen kalıplar veya sözcükler büyüleyici 2000'lerden geliyor. Parlak kıyafetlerden hoşlanıyorsanız, metalik bir efekt veya trendy spangle kumaşları seçin.

5. Saç tokaları veya kravatlar

Eski

Modern

Farklı saç tokaları, kravatlar veya klipsler çok eski ve gözlerinizi daha ucuza getirebilir. At kuyruklarını giymek isterseniz saçlarınızla aynı renkteki ince saç bağlarını kullanın. Onları saçlarının bir tresiyle örtün.

4. Koordinat parçaları

Eski

Modern

Şimdiki moda stillerin ve moda deneylerin kombinasyonunu belirler. Romantik örneklerin hassas sandaletler istediği gibi basmakalıpları unutmalıyız; Bir iş elbisesi yalnızca klasik pompalarla; spor ayakkabılar sadece spor salonları için iyidir; spangles sadece akşam kıyafeti içindir.

3. Mükemmel saç modelleri

Eski

Modern

Doğal görünümlü saçlar hafif bir düzensizlik ve yumuşak dalgalar günümüzde moda olan şeydir. Ve üzerinde saç spreyi olan kusursuz saç modelleri artık eğilimde değil.

2. Uzun çiviler

Eski

Modern

Uzun çiviler, sahiplerinin modern moda trendleri hakkında bir fikrini taşımadıklarının bir işaretidir . Tırnak tasarımında kristaller, çizimler veya aksesuarlar varsa daha da kötüleşebilir.

1. "Gelişmeler" için bağımlılık

Eski

Modern

Büyük silikon göğüsler, "ördek" dudakları, uzatılmış kirpikler ve aşırı makyaj modası artık moda değildir ve belki de modaya uygun değildir. doğal güzellik veya ustaca yaratılmış yanılsamalar her zaman moda.

Bu makaleyi ilginç veya faydalı buldunuz mu? Aşağıdaki yorumları görüşünüzü paylaşın. Ve daha fazla okumak için bizimle kalın.

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin