Memnuniyetsiz :)

0
1642

Son model bir Ferrari otobanda süratli bir şekilde ilerlerken, yanından daha hızlı bir şekilde bir Anadol geçmiş. Sürücü şaşkın bir şekilde onu izlemiş, ama Anadol çok kısa bir süre içinde gözden kaybolmuş.

Bir süre gittikten sonra, yol kenarında Anadol şoförünün aracın altında uğraştığını görmüş. İçinden “O araçla o kadar hızlı gidersen, böyle yolda kalırsın işte!” diyerek yola devam etmiş. Birkaç dakika sonra aynı Anadol, arkadan yetişmiş ve çok hızlı bir şekilde Ferrari’yi sollayıp geçmiş.

Arkada kalan Ferrari’nin sürücüsü hayret ve şaşkınlık içinde bakakalmış. Bir süre gittikten sonra, Anadolu yol kenarında görmüş. Anadol’un sürücüsü yine aracın altında uğraşıyormuş. Ferrari sürücüsü, “Oh olsun sana!” diyerek, tam gaz yola devam etmiş.

On dakika ya olmuş, ya olmamış, aynı Anadol yine arkadan yetişmiş ve tam gaz giden Ferrariyi sollayıp geçmiş. Ferrari sürücüsü arkadan yetişmek için gazlamış, ama Anadol gözden kaybolmuş.

“Yahu bu nasıl olur?” diye düşüne düşüne giderken, Anadol’u yine yol kenarında görmüş ve sürücüsü de aracın altında bir şeyler yapıyormuş. Ferrari sürücüsü arabayı durdurup Anadol’un altında uğraşan adamın yanına gelmiş:

– Kolay gelsin.

– Sağol, teşekkür ederim.

– Madem sürekli arıza yapıyor, neden hızlı gitmeye çalışıyorsun? Bu arabanın bir limiti var, sen de o limite uyarsan hiç bir sorun çıkmaz.

– Yok be kardeş, arabanın problemi hızlı gitmem falan değil, sabahtan beri uğraşıyorum; nedense bu mereti bir türlü ikinci vitese geçiremedim!

Erkeklerin gidip kendilerine bir eş bulabilecekleri bir mağaza açılmıştır.

Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, kadınların özellikleri de yükselmektedir.

Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir:

Herhangi bir katın kapısından içeri giren erkek, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.

Bir gün bir grup erkek arkadaş, kendilerine kız seçmek için mağazaya gider ve,

1. KAT: Kapıda şunlar yazılıdır:

“Bu kattaki kadınların çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler.”

Erkekler yazıları okur ve şöyle derler:

“Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım.”

2.KAT: Kapıda yazılanlar:

“Buradaki kadınların iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece güzellerdir.”

Erkekler:

“Hımmmm hiç fena değil ama acaba bir üst katta ne var?”

3.KAT:

“Buradaki kadınların çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece güzeldirler ve ev işlerine de yardım istemezler.”

Erkekler:

“Aman Allah’ım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.”

4.KAT:

“Buradaki kadınların işleri çok iyi, çocukları çok severler, gayet güzel olup, ev işlerine yardım edilmesini istemezler ve ayrıca son derece cazibelidirler.”

Erkekler şaşkınlıktan yutkunmaya başlarlar:

“İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!”

Ve bir kat daha çıkarlar…

5.KAT: Şunlar yazmaktadır:

“Bu kat boştur ve sadece erkekleri memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır!”

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin