Korku Filmi Sevenler İçin Ülkemizdeki En Korkunç 3 Film

0
697

Çoğu kişi sevmesede korku filmi denilince akan suların durduğu, gerilim bağımlısı insanlarda vardır. Hatta bir ara korku, tür olarak başlı başına Hollywood’u ayakta tutan gişe canavarı filmlere ev sahipliği yapmıştı. 

90’lı ve 2000’li yıllarda eski popülaritesini kaybetse de hala dünyanın dört bir yanında korku filmi düşkünleri azımsanmayacak kadar var.  Korku filmi hastaları için en iyi 3 korku filmini seçtik.

#1 Musallat

musallat film

 

 

Ülkemizde son zamanlarda en çok dikkat çeken korku filmi serilerinin neredeyse başında  musallat filmi gelir. 18 Yaş üzeri kategorisinde ve 18 den 70’e kadar herkesin korkarak,  büyük bir panik içerisinde izlediği filmdir. Hatta izledikten sonra da bazı  insanların günlerce etkisi altında kaldığı görülmektedir.

Başrol oyuncuları ve cinler arasında geçen korku dolu anları konu edinen bu filmi izlerken her an. her yerden bir türlü varlıkların çıkacağı korkusuna kapılabilir ve korkuyu iliklerinize kadar yaşayabilirsiniz.


#2 Dabbe

dabbe korku filmi

Ülkemizde en çok dikkat çeken korku filmiz serilerinden bir diğeri de dabbedir. Tıpkı musallat filminde olduğu gibi burasda da cinler ve insanlar arasında geçen korku dolu anları anlatan bu filmde yaşanan her şeyin gerçek hayattan esinlenmilmiş olduğu iddiası filme ayrı bir korkunçluk ve ayrı bir hava katmaktadır.

Bu filmi izlerken pencerelerin en ufak hareketlerinden bile şüphe duymaya başlayabilirsiniz. Yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Karacadağ’ın üstlendiği,  Aynı zamanda Dabbe 6, serisi Yayınlandığı dört hafta içinde toplam 497.468 kişi tarafından izlendi.


#3 Şeytan

korku filmi şeytan

Bu  film içine şeytan kaçmış bir kadının ölümü sonrasında yeni bir hayata açılmaya başlayan genç bir doktorun, yeni hayat yolunda karşısına çıkan genç ve güzel bayanın kızının içerisine de şeytanın ruhunun girmesi ile tekrar alt üst olmasını ve bu şeytan ile mücadeleyi anlatmakta.

Daha önce ölen eşi ve kızının şeytan sebebi ile öldüğüne inanmayan bu tür düşünceleri hurafe sayan doktor bu kez yaşadığı bu ikinci vakıa ile artık bu olayın şeytanın bir oyunu ve tuzağı olduğunu anlar ve mücadele etmeye başlar. Heyecan dolu anlara sahne olan korku dolu bir filmdir.

The post Korku Filmi Sevenler İçin Ülkemizdeki En Korkunç 3 Film appeared first on Yook Artık.

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin