Kocasını denemek için yatağın altına saklandı

0
520

Aldatma haberlerini her zaman sıklıkla duyuyoruz fakat olay çok başka. Amerika’da yaşayan bir kadın eşinden şüphelenmese de etrafında oldukça artan aldatma haberleri sonunda bir plan yapmaya karar verir. Kadın eve bir mektup bırakarak kocasını denemek ister.

Kocasından emin olan kadın mektubu yatağın üzerine bırakıp yatağın altına saklanır. O gün eve erken dönen erkek, eşinin bıraktığı mektubu okumaya başlar. Kadın sessizlik içinde beklerken kendisini aradığını düşünür fakat yanılmıştır.

Çünkü adam çok mutlu bir şekilde eşinin onu bıraktığını anlatır. Yatağın altında saklanan kadın bu duruma şaşırır ve ne yapacağı bilemez. Fakat adamın bir planı daha vardı. Aynı şekilde yatağın üzerine bir mektup bırakan adam odadan ayrılır.

Mektubu okumaya başlayan kadın bir kez daha şaşırır. Çünkü eşi mektuba şu ifadeleri yazar: Ben markete gidiyorum, sen de yatağın altından çık lütfen. Bir dahaki sefere ayakların gözükmeden saklan. Ne yapacağını şaşıran kadın bir kez daha eşine güvenmemekle hata yaptığını anlar ve gözyaşları içinde mektubu bırakır.

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin