Kıskanç Eşlerin Acımasız İntikamları

0
746

Çin’de internette yayılan videoda kocasının kendisini aldattığını fark eden kadın, intikamını kocasının sevgilisinden aldı. Kocasının sevgilisi olduğun kadını sokak ortasında acımasızca dövdü. 

Sokak ortasında acımasızca dövdüğü kadını bir yandan da elbiselerini yırtarak rezil etmeye çalışan eşe bir kişinin de yardım ettiği görülüyor.  

Hızını alamayan sinirli eş ardından makasla genç kadının saçlarını kesti. Etraftakilerin şaşkın bakışları arasında yaşanan olay polisin gelmesiyle sona erdi. 

Wall Street’in bilinen iş adamlarından Guy Gentile, Bahamalar’da tatilde olduğu sırada 24 yaşındaki model sevgilisi Kristina Kuchma’dan ayrıldı. 

Genç kadın, sevgilisiyle olan ilişkisi yolunda gitmeyince hırsını çok farklı bir yoldan çıkardı. 

41 yaşındaki eski sevgili evine geldiğinden fiyatı 100.000 doların üstünde olan Mercedes S400 arabasını arka bahçesinde, havuzun içinde buldu.  Arabanın havuzdan çıkarılması dört saatten uzun sürdü.

İngiltere’nin Telford şehrinde çok ilginç bir kıskançlık olayı yaşandı. Dijital ortamda polis kılığına giren Lauren Adderley adlı genç kadın, kendisini terk eden eski sevgilisini iki yıl kontrol altında tutarak başkalarıyla görüşmesine engel oldu.

Yönetici asistanı olarak çalışan Lauren (21) ve Mitchell (22), 2014 yılının Eylül ayında ilişki yaşamaya başlamıştı. Lauren, iki ay sonra Mitchell’ın ayrılmak istediğini söylemesi sonucu genç adama akıl almaz bir oyun oynadı. İlk olarak Mitchell’e eskiden işlenmiş olan bir suçun mağduru olduğunu söyleyen Lauren, genç adamdan kendisi lehine tanıklık etmesini rica etti. Her şey Mitchell’in bu teklifi kabul etmesiyle başladı. 

Kıskanç genç kadın, ilk olarak “Robert Hay” sahte kimliğini kullanarak eski sevgilisiyle e-mail yoluyla konuşmaya başladı. Polis olduğunu söyleyen Lauren, genç adamı bir soruşturmanın içinde olduğuna inandırdı ve Mitchell’e sokağa çıkmasının yasak olduğunu söyledi. Genç kadın böylece Mitchell’in başka biriyle çıkmasına engel oldu.

Mitchell’in sosyal hayatına iki yıl boyunca darbe vuran Lauren, 2014 yılının Aralık ayından bu yılın Şubat ayına kadar üç farklı sahte e-mail adresi kullandı. Genç.adama e-mail üzerinden talimatlar veren Lauren; Mitchell’i çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri bara gitmesinin yasak olduğuna inandırdı. Böylece eski sevgilisinin başka kadınlarla görüşmesinin önüne geçen Lauren, söyledikleri yapılmazsa Mitchell’in hakkında yasal işlem başlatılacağını söyledi. 

İki yıl boyunca bu yalana inanan Mitchell, sonunda bir iş arkadaşının tavsiyesiyle polise gitti. Böylece eski sevgilisi Lauren’in kurduğu oyun açığa çıktı. Lauren, olayın aydınlanması sonrasında, polis memuru rolü yapmak ve takip edip tacizde bulunmaktan 9 ay hapis cezası aldı. Lauren’in artık internet geçmişi silinemeyen bir bilgisayar kullanabileceğine karar veren mahkeme, genç kadının eski sevgilisini görmesini de yasakladı. 

Eşinin sevgilisinin kendisini aramasıyla aldatıldığını öğrenen kadının intikamı acı oldu. Eşine ufak bir kaza yaptığını anlatan kadın,kocasına fotoğrafı gönderince gerçek ortaya çıktı. 

-Aldattım, bu da benim cezam. 

Boş prezervatif paketi ve bir iç çamaşırı. İki kez söylenen aşağılık yalanların ardından yatakta bulunmuştur… 

Sevgili Dave, kız arkadaşını görürsen eşin ve çocuklarından selam söyle. Not: Hesabı boşalttım. Eski karın ve çocukların…, 

Evine hoş geldin, aldatan eş!

Bir REddit kullanıcısı kız arkadaşını kendisini aldattığını öğrendiğince ona bir sürpriz hazırlamak istedi.

Burada evinin anahtarı bulunuyor. Artık bekar olduğuna göre cinsel içerikli mesajlaşmalarının yüzünden suçluluk duymana gerek kalmadı. Ya da Michael ile çıktığın veya Derek ile birşeyler içtiğin için de… 

Ama sürpriz bozuluyor, çünkü bu fotoğrafları Reddit’te paylaştıktan sonra kız arkadaşının bir arkadaşı tarafından tesadüfen durum fark ediliyor ve erkek arkadaşının kendisine böyle bir sürpriz hazırladığından bahsederek tüm sürprizi mahvetmiş. 

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin