Japonya'nın Yeni Bir Tarafını Gösteren Gerçekler 7

0
870

7 Japonya'nın Yeni Bir Tarafını Gösteren Gerçekler

Sakura çeken Sakura ülkesi Japonya'nın, robotların ve sıkı çalışanlardan bahsederken saatler harcayabilirsiniz. Japonya, dünyanın önde gelen ekonomileri arasında üçüncü sırada ve hızlı teknolojik gelişmesi ile ünlü. Ayrıca yılda intihar sayısının da dünya lideridir. Niye ya? Başlıca nedenlerden biri, işkolu ve profesyonel tükenmişliğin yanı sıra, insanların yalnızlığı olarak düşünülür.

Bright Side Japonların bu sorunlarla baş ettikleri yolunu bulmuştur.

Gerçek bir kız arkadaşın yerine bir silikon bebek [19659005] Bir ilişkiden dolayı hayal kırıklığına uğramış veya bir aşk ortak bulamayan erkekler gerçekçi bir silikon bebek kullanmayı tercih ederler. Erkekler kararlarını açıklıyor: "Bu kız para istemiyor ve hediye ediyor, kıskançlık ve skandal olmaz."

Evde beslenen hayvan kiralama hizmeti

Evcil hayvan kiralama en çok talep edilenlerden biridir. Japonya'daki hizmetler. Popülerliği kolayca açıklanabilir: daireler oldukça küçüktür (yaklaşık 650 feet kare) ve orada bir evcil hayvana sahip olmak uygun değildir. Artı, yoğun bir çalışma programı bir evcil hayvanla ilgilenmek için biraz zaman bırakıyor.

Sükunet ve para için konuşma

"İnsan ilişkilerinde yalnızca bir gerçek lüks var, "Dedi Antoine de Saint-Exupéry. Japonya'da insanlar bu tür lüksler için büyük paralar ödemeye hazır. Burada enjo-kōsai (援助 交際 – kelimenin tam anlamıyla "dengelenmiş bir tarihlendirme" olarak tercüme edilmiştir), son derece popüler bir uygulamadır. Yaşlı erkekler çekici genç kadınlara arkadaşlıkları için para veya lüks hediyeler verirler.

Sanal sevgili

Japonya'daki yüksek teknolojiler, insanların sanal dünyadaki karakterlerle olan ilişkilerini başlatmalarını mümkün kılıyor .. Erkekler "kız arkadaşlarını" tarihlerde alıyor, hediye alıyor ve onlarla özel bir yerde evlenebilirler. Bir bakan, evlilik tanıkları, düğün pastası ve sanal bir gerçeklik cihazı.

Erkek ev sahibi kulüpleri

Japonya'da kadınların çekici erkek konaklarla vakit geçirmek için özel yerler var. Yakışıklı erkekler kadınları eğlendiriyor; özenli sohbet, içki ve övgü

Tek kadınlar bu tür erkek ev sahibi kulüplerini cazip hissetmek ve ziyaret etmek için ziyaret ediyorlar. Bazı evli kadınlar çoğunlukla kendilerini rahatsız etmek için gelmek ister. Günlük ailevi sorunlardan ve sorunlardan.

Rent a family practition

Tek Japon erkekler karılarını ve çocuklarını kiralamaktan çok iş gününden sonra selamlamayı seviyorlar. Birçok erkek hafta sonu boyunca bir parkta çocuklar ile vakit geçirmek veya bir eş ile alışveriş yapmak için bir aile kiralamaktadır. Bu arada, hizmetin fiyatı oldukça yüksek: Saatte 700 dolar. Bununla birlikte, talep de çok yüksek.

Aşk oteli

Japonya oldukça küçük bir ülkedir. Bu nedenle daireler de küçüktür ve kira çok yüksektir. Peki bazı çiftler gizlilik isterlerse ne yapmak zorunda kalıyorlar? Genellikle bir "aşk oteline" giderler ve orada bir oda kiralarlar. Samimi aktiviteler için genç çiftlere gizlilik kazandıran kısa süreli otel türlerinden biridir.

Bonus: İlk karaoke makinesi olan Daisuke Inoue'nin yaratıcısı Japonya'da yaşıyor. İlk başta insanlar icadı konusunda çok kuşkuluydu. 2004'te, "insanların birbirlerini tolere etmeyi öğrenmek için tamamen yeni bir yol sağlamak" için Ig Nobel Ödülü ödülüne layık görüldü. Şimdi karaoke insanları tezahürünede arkadaşlarıyla vakit geçirmenin iyi bilinen ve popüler bir yoludur.

Bunlar, stresle baş etmenin ve Japonya'da daha az yalnız hissetmenin birkaç yoludur. Bir aile kiralama hizmeti denemek veya sanal bir kız arkadaşıyla çıkmak ister misiniz? Görüşlerinizi paylaşın ve yorumlardaki stresle nasıl başa çıktıklarını görün.

Önizleme fotoğraf kredisi eastnews, finesexdoll

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin