Into the Dead v2.5.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

0
1123

Into the Dead v2.5.3 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını ve zombilerle mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PIKPOK stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ıssız orman içinde daima ileri doğru gitmek, zombilerle mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Into the Dead içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm silah, köpek ve ekipman paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombilere karşı yenilmez olabilirsiniz. Güçlü silahlar, tehlikeli zombiler, engeller ve dahası sizleri bekliyor. Into the Dead v2.5.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Into the Dead Play Store’da 1.410.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Into the Dead v2.5.3 MOD APK İNDİR – 73MB

KURULUMU

Into the Dead v2.5.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2.5.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2.5.3 hile apk : oyun içindeki tüm gerçek parayla satılan ögeler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin