İnternet kullanıcılarının seçtiği en güzel 20 kadın

0
3345

TC Candler eğlence içerikli web sitesi, 1990’dan bu yana bağımsız uzmanların görüşlerine dayanılarak dünyanın en güzel 100 kadını başlığı altında derecelendirme yapıyor. Yaş ve yetenek dikkate alınmadan sadece görünüm baz alınıyor.

İşte dünyadaki en güzel kadınların ilk 20’sinin listesi:

20- Taylor Hill

Amerikan ve Victoria Secrets modellerinden biri. 21 yaşında ve 2015 yılından beri ünlü moda tasarımcılarının moda şovlarında yer almaktadır.

 

19- Lupita Nyongo

Meksika’da dünyaya geldi ama Kenya’da büyüdü ve en güzel modern aktrislerden biri olarak kabul edildi.

 

18- Jenny Kim

Güney Kore’den K-pop veya popüler müziğin en parlak temsilcilerindendir.

 

17- Yael Shelbia 

İsrail modeli çok dindar bir ailede büyüdü. Bununla birlikte, bu aile tipi model olma işinde kariyer inşa etmesini engellemedi.

 

16- Oktyabrina Maximova

22 yaşındaki Oktyabrina Saint Petersburg’lu. Bu sıralamada, sinematografi alanında birçok ünlü güzellikleri geride bıraktı. Model olmaktan başka, avukat olmak için okuyor.

 

15- Lalisa Manoban

Jenny Kim’in BlackPink grubundaki meslektaşı Tayland’da doğdu. Diğer grup üyelerinin yanı sıra, Lalisa (ya da gruba çağırdığı şekilde Lisa) model fotoğraf çekimlerine katılıyor.

 

14- Emma Watson

Emma Watson’un kim olduğunu açıklamamıza gerek yok. Hermione Granger’ı oynadığı en az bir Harry Potter filmi görmemiş olan kimse yok. Kızın bakışlarına da olağanüstü oyunculuk yeteneği eşlik ediyor, bu yüzden dünyanın dört bir yanından yönetmenler onunla çalışmak istiyor.

 

13- Audreyana Michelle

Yalnızca 18 yaşında olduğu için bu derecelendirmedeki en genç kadınlarından biridir. Modelleme kariyeri 2016’da başladı.

 

12- Bella Heathcote

Bella’nın ünlü rollerinin az olmasına rağmen, çevrimiçi kullanıcılar güzelliğini fark ettiler. Onun internet şöhreti, ilk 10’a yaklaştıran şeydir.

 

11- Antonia Iacobescu 

Romanya’da doğdu, Birleşik Devletlerde büyüdü ve daha sonra kendi ülkesine döndü. Eve geri dönmek onun başarılı olmasına yardımcı oldu.

 

10- Camilla Belle

Belki de popüler Brezilya pembe dizi karakterlerinden birinin adını aldığından beri Camilla’nın başarısını belirleyen isim buydu. Günümüzde Camilla yalnızca filmlerde oynamakla kalmıyor, aynı zamanda hayır işi de yapıyor.

 

9- Golshifteh Farahani

İranlı bir oyuncu olan Golshifteh Farahani, Tahran’da dünyaya geldi. Halen Fransa’da yaşıyor ve sık sık İranlı, Hintli, Avrupalı ​​ve Amerikalı yönetmenlerin filmlerinde görünmeye davet edildiği için dünyayı dolaşıyor.

 

8- Ju Jingyi 

Bir Çin pop grubunda şarkı söyleyerek ünlenmeye başladı. Ancak, geçen yıl, kendi şarkı kariyeri başlatmak için gruptan ayrıldı.

 

7- Adelaide Kane

Oyunculuk kariyerinin başladığı Avustralya’da dünyaya geldi. Bugün Birleşik Devletlerde yaşıyor.

 

6- Jourdan Dunn

Victoria Secrets modellerinden Jourdan Dunn iyi şans sayesinde bir model haline geldi – ajans izcilerinden biri onu bir süpermarkette farketti. Şimdi dünyanın dört bir yanındaki en ünlü markalar onunla çalışmak istiyor.

 

5- Nana

Listede bir tane daha K-pop temsilcisi var. Nana sadece bir şarkıcı ve Kore’nin en popüler iki grubunun üyesi değil, aynı zamanda bir model, aktris ve profesyonel bir makyaj sanatçısı.

 

4- Sarah Gadon

Alias ​​Grace’in bu Kanadalı yıldızı da onun filmlerinden 3’ünde birlikte çalışan yönetmen David Cronenberg’in favori oyuncusu olur.

 

3- Chou Tzu-Yu

Chou Tzu-Yu Tayvan’da değil, popüler bir müzik grubunun üyesi olduğu Güney Kore’de ünlü oldu.

 

2- Thylane Blondeau

16 yaşındaki Fransız kız dünyadaki en güzel kadınların listesinde 2. sırada. Ayrıca çok yetenekli: şiir yazıyor ve 2 kitap yayınlamış.

 

1- Liza Soberano

20 yaşındaki aktrist / model, , dünyanın en güzel kadınlarının başında geliyor.

 

Dünyadaki en güzel kadın kim dersiniz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin