Hayatınızı yepyeni bir seviyeye taşıyan 17 dahi kesmek

0
836

Bright Side eski ev eşyalarının yeni bir uygun düşünceye dönüştürülmesine önem vermektedir. Lütfen 17 dahili geri dönüştürülmüş zanaat eşyaları fikrini deneyin ve eski öğeleri tekrar kullanın. Makalenin sonunda süper gizli bonus kaçırmayın.

17. Giysilerin askıdan düşmesini engellemek için lastik bantları kullanın.

Çok kolay, ama faydalı bir can sıkıcı. Ayrıntılı prosedürü inceleyin.

16. Lütfen renkli kabini çiçek sepetine çevirin.

Renkli, şık ve ucuz. Eski broşürünüzüne püskürterek püskürterek peyzaj kumaşıyla yerleştirin, sağlam bir zincir koyun ve en sevdiğiniz çiçeklerle asın. Ayrıntılar için tıklayınız Burayı tıklayın .

15. Bir saç tokası tutucu oluşturun

Çantanız için inanılmaz bir Bobby pimli pakete sahip bir uçakla uçalım. Etiketi desenli bantla değiştirin! Ayrıntılar için tıklayınız Burayı tıklayın .

14. Duş kancalı kot pantolonlar düzenleyin

Ucuz duş kancaları ile kot pantolon düzenleme, sabaha karşı erken alabilirsiniz. Kırışıklıklardan kaçınmak için onları bir kemer köprüsü ile asın. Ayrıntılar için tıklayınız Burayı tıklayın .

13. Mason'un Kavanozunu şık bir bitki bahçesinde yeniden kullanma

Eski Mason kavanozunu lezzetli yemekler yapmak için modaya uygun bir bitki bahçesine yükseltin. Ayrıntılar için tıklayınız Burayı tıklayın .

12. Lütfen eski gözlük kutusunu dikiş setine değiştirin.

Eski bardak durumunu kompakt bir dikiş setine değiştireceğim ve kırık giysileri onaracağım. Ayrıntılar için tıklayınız Tıklayın .

11. Büyülü vazo feneri

Lütfen bahçende bu büyüleyici Mason Jar ışıklarıyla büyülü bir hava yaratın. Lütfen bunları nasıl oluşturacağınıza bakın .

10. Basit toz toplayıcı

Bu katlanmış Post-It notunda asla başka toz tozu dökülmemelidir. Lütfen duvara maskeleme bandı ile sabitleyiniz, böylece toz toza maruz kalmayacaktır.

9. Lütfen eski tişörtünü yastığa değiştirin.

Diğer yarım gömleklerinizi şık bir tampon yapın ve iyi bir kitapla kıvrılın. Ayrıntılı talimatlar için bkz. burada .

8. Renk değişikliğini önleme nem emme tebeşiri

İki şok bobini tülbent ile örtün ve gümüş ürüne ekleyin. Bu renk değişikliğini geciktirecektir!

7. Şık küpe tutacağı

Camı çerçeveden dikkatlice çıkarın ve telin bir tarafından diğerine geçirin. Lütfen fantezi küpelerinizi ayrıntılı bir şık ekrana ekleyin. Ayrıntılar için tıklayınız Burayı tıklayın .

6. Meyve tablasına vinil kayıt

Kayıp, hasarlı veya eski vinil kayıtlarınızı atmayacaksınız! Eşsiz mutfak aksesuarları için onları bir klasik meyve kasesine kazın. Ayrıntılar burada .

5. Kapı kolunu alüminyum folyo ile koruyun

Boya dökülmesini önlemek için kapı düğmesini alüminyum folyo ile sıkıca örtün. Bu, "oops" için mükemmel bir çözüm! Anında

4. Bahçe için plastik poşet ambalajı

En sevdiğiniz kotları plastik torba turuyla incitmeyecek şekilde bahçecilikteki kir ve pislikleri temizleyin. Dizlerinizi plastik poşetlerle sarın ve kaynatın!

3. Yapışmaz kar

Kaya buzunun birikmesini önlemek için kar yağmadan önce plastik veya metalik küreklere zeytinyağı sıkın.

2. Akıllı telefon çantası

Yapışkan tabancalar ve plastik poşetler serin ve alışılmamış taşıma çantaları yapmaya yardım eder. Nasıl yapıldığını görmek için lütfen videoyu izleyin.

1. Akıllı telefon açıcı

Özel bir alet kullanmadan SIM kartı veya hafıza kartını çıkarmak için, kağıt klibi büküp açma

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin