Guns of Boom v2.2.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

0
801

Guns of Boom v2.2.2 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS tarzını seven hocalarım için düzenli olarak ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Game Insight stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı silahlarla savaşarak bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Guns of Boom içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri şarjör değiştirme hileli, azaltılmış geri tepme hileli olarak sunuyorum bu sayede etkili vuruşlar yapabilir, düşmanlarınızdan her zaman önde olabilirsiniz. Geniş mücadele haritalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Guns of Boom v2.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Guns of Boom Play Store’da 410.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

NOT : oyun sadece seri şarjör değiştirme hileli, azaltılmış geri tepme hilelidir.

Guns of Boom v2.2.2 MOD APK İNDİR – 39MB

KURULUMU

Guns of Boom v2.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Guns of Boom 2.2.2 mermi hile apk : oyun içindeki seri bir şekilde şarjör değiştirebilirsiniz. (sadece olan merminiz kadar)

Guns of Boom 2.2.2 geri tepmeme hile apk : oyun içinde atış yaparken silahınız geri tepmez.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin