Gizlilik

Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

1. Kullanıcı, baglandirek.com’a üye olarak veya baglandirek.com’u ziyaret ederek bu Sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

2. baglandirek.com, üyelerine haber paylaşımı, video paylaşımı, yorum ve tartışma yapabilecekleri ortam sağlayan bir sosyal medya platformudur.

3. Kullanıcı, baglandirek.com ziyaret ederken bu Sözleşmeyi, baglandirek.com tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan diğer her türlü kullanım koşuluna ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun davranmayı taahhüt etmiş sayılmaktadır. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı’ya ait olacaktır.

4. Üyelik hesabında hukuka aykırılık unsuru taşıyan hiçbir veri yer almamalıdır. Başkası gibi davranarak, izin almaksızın herhangi bir bireye ait bir isim kullanarak ya da insanları kışkırtacak saldırgan bir kullanıcı adı oluşturulamaz.

5. Kullanıcı, baglandirek.com’un dilediği zaman üyelerini herhangi bir sebeple ödüllendirileceği gibi tek taraflı olarak üyeliğine son verebileceğini, üyelik hesabını geçici ya da kalıcı olarak kapatabileceğini, üyelik hesabındaki bilgileri silebileceğini, böyle bir durumda baglandirek.com’dan hiçbir talepte bulunamayacağını gayrikabili rücu biçimde kabul etmiştir.

6. Baglandirek.com’da herkese açık alanlara ya da yorum alanlarına üyeleri rahatsız eden, tehdit, taciz ve hakaret içeren yorum atmak, içerikler yüklemek yasaktır. Bu yasağa aykırı şekilde davranan üyeler, durumları incelendikten sonra baglandirek.com tarafından üyelikten çıkarılabilir.

7. Baglandirek.com’a yüklenen içerikler doğru ve güncel olmalıdır. Kullanıcı tarafından baglandirek.com’a eklenen, yüklenen, yaratılan her türlü içerik ister gizli paylaşılmış, ister tüm kullanıcılara açık paylaşılmış olsun, bu içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve yürürlükteki mevzuata uygun olup olmadığı tamamen Kullanıcının sorumluluğundadır.

8. Baglandirek.com, Kullanıcı’dan gelen içeriği, e-postayı ya da sayfalarında bulunan herhangi bir iletiyi neden göstermeden reddetme, geciktirme, geç yayına alma veya yayınlamama hakkına sahiptir.

9. Baglandirek.com’da sunulan hizmetleri kullanmak dışında, baglandirek.com’da yer alan içerikleri başka amaçlar için kullanmak, taklit etmek, değiştirmek, dağıtımını yapmak veya depolamak yasaktır. Kullanıcı, baglandirek.com’da yer alan içerikleri satamaz, reklam gibi amaçlar doğrultusunda istismar edemez ve üçüncü kişilerin hakkını zedeleyecek şekilde kullanamaz.

10. Kullanıcı, baglandirek.com’a gireceği içeriklerde 3. kişilerin kişilik haklarına zarar verecek, karalayıcı, aldatıcı unsurlar, pornografik, ahlaka aykırı fotoğraflar, hakaret, şiddet, ırkçılık, ayrımcılık ve yasadışılık unsuru bulunmayacağını taahhüt etmiştir.

11. Baglandirek.com’a üye olanlar, üyelikleri sona erse dahi üyelik hesabı ile gerçekleştirdikleri tüm eylemlerden, yükledikleri tüm içeriklerden, üyelik hesabı ile ilgili her türlü içerik ve eylemden yalnızca kendileri sorumludur.

12. Baglandirek.com, üyelik hesaplarının güvenliği için azami dikkat gösterecektir. Ancak üyelik hesabında kayıtlı bilgiler ve hesap şifresinin güvenliği Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, üyelik hesabına ilişkin bilgileri hiçbir zaman 3. kişilerle paylaşmamalıdır. Üyelik hesabında Kullanıcı’nın kontrolü dışında bir durum oluşması durumda derhal baglandirek.com ile irtibata geçilmelidir. Kullanıcı’nın üyelik hesabı şifresinin 3. kişiler tarafından ele geçirilmesi ve 3. kişiler tarafından hukuka aykırı içerik sağlanması dahil olmak üzere her türlü kötü niyetli kullanım, Kullanıcı’nın sorumluluğunda olup; kötü niyetli kullanımdan kaynaklanan her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Kullanıcı’ya aittir.

13. Baglandirek.com, Kullanıcı’nın bu Sözleşme’ye aykırı davranması, baglandirek.com’u kullanırken ya da baglandirek.com’’a üye olurken verdiği bilgilerin hatalı veya gerçeğe aykırı olması, baglandirek.com’da verilen hizmetleri kötü niyetli şekilde kullanması veya baglandirek.com’un gerekli görmesi halinde baglandirek.com’u kullanmasını engelleyebilir veya üyeliğini gerekçe göstermeksizin sona erdirebilir. Bu durumlarda baglandirek.com’un ayrıca hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

14. Kullanıcı’nın yayın hakkına sahip olmadığı içerik bakımından, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndaki usule uygun ve atıfta bulunmak şartıyla içerik sağlaması gerekmekte olup; aksi halde Kullanıcı baglandirek.com’un uğradığı ve uğrayabileceği doğrudan ve dolaylı, maddi ve manevi tüm zararını tazmin etmekle yükümlüdür.

Kapat

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün.
Araç çubuğuna atla