Dünyanın En Yüksek Ücretli Instagram Hesapları Olan 10 Kişi

0
773

Dünyanın En Yüksek Ücretli Instagram Hesapları Olan 10 Kişi

Kendi blogunuza sahip olmak, bir zamanlar benlik saygısını artırmanın bir yoluydu. Ancak bugün süper modellerin binlerce izleyicisine hesapları var ve "sevmek" in dolarlara nasıl dönüştürüleceğini biliyorlar.

Bright Side, 10 popüler Instagram hesaplarını topladı. Hobi yüksek ücretli bir kariyere dönüşüyor.

Danielle Bernstein

25 yaşındaki tasarımcı Danielle Bernstein, blogunu We Wore What adlı lansmanını başlattığında meşhur oldu. Blogu, Instagram hesabında olduğu gibi popüler oldu. Instagram'da 1.7 milyon takipçiyle şimdi, en ünlü moda modellerinden biri haline geldi.

Chiara Ferragni

İtalyan moda müdürü Chiara Ferragni'nin blogu olan Blonde Salad neredeyse 9 yıldır en üst sırada yer alıyor.

Para hakkında konuşmaktan nefret ediyor. Kaydırırken, bilinmeyen bir sarışın tutan tasarımcı cüzdanından gerçek bir stil simgesine dönüşümü göreceksiniz. Bugün hesabı neredeyse 10 milyon takipçiye isabet etti ve her sponsorluk sonrası Chiara'ya binlerce dolar kazandırdı. Yıllık geliri yaklaşık 8 milyon dolar.

Wendy Nguyen

Wendy, UC Berkeley'den mezun olduktan sonra psikoloji üzerine çalıştı ve Twitter, Facebook ve YouTube'da çok ünlü bir moda blog yazarı haline geldi. 4.5 Dakika 'da Bir Eşarp giymenin 25 Yolu Bilgisi adlı videosu viral hale geldi ve 25 milyon kez görüntülendi. Instagram hesabı 1 milyon takipçiye çarptı. Yıllık geliriyle ilgili çok fazla veri olmasa da, uzmanlar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söylüyor.

Bryanboy

Bryanboy muhtemelen moda dünyasındaki en belirsiz kişidir. 24 yaşındaki Philippine blog yazarı yolculuk yazılarıyla başladı ve daha sonra dikkatini modaya çevirdi. Komik ve esprili yazıları binlerce izleyiciyi hemen anında çekti. Bryanboy farklı ve abartılı giysileri ile ünlüdür. Birçok ünlü moda tasarımcısı blog yazarıyla arkadaş.

Aimee Song

Kaliforniyalı blog yazarı ve iç mimar Aimee, Stil Şarkısı adlı bir blog sahibidir. Çalışmalarını ücretsiz olarak yayınlardı, fakat popüler hale geldiğinde fikirlerini dolar bonolarına çevirmeye karar verdi. Aimee dünyaca ünlü tasarımcılar ile çalışıyor ve 4,6 milyon izleyiciyle ilham veren Instagram'ı ona çok para kazandırıyor.

Antoinette Kulas

Antoinette, Avustralya'daki en başarılı blog yazanlarından biridir. 3 yıl önce, fotoğrafları sadece eğlenmek için gönderdi, ancak bugün Instagram hesabı 1 milyon takipçiyi vurdu.

Julie Sariñana

Julie Sariñana, adlı son derece popüler bir blog başlattı Saygılarımla Jules ve binlerce kişi tarafından okunuyor. insanların her gün. Instagram hesabında, 4.6 milyon takipçisine tasarımcı kıyafetleri ve aksesuarları tanıtıyor.

Viki Odintcova

Saint Petersburg'tan Viki Odintcova Rus ajansı ile Mavrin Modelleri 'nın en üst modelidir. Kışkırtıcı fotoğrafları çok dikkat çekiyor ve yetişkin dergilerinin kapaklarında sıklıkla görülüyor. Viki, giyim, iç çamaşırı, kilo kaybı ürünleri ve spor tesisleri tanıtıyor.

Amra Olević

Amra Olević bugün Instagram'da en ünlü makyaj sanatçılarındandır. Amra'yı takip eden 5.5 milyon insandan biriyseniz, günlük makyaj fotoğraflarını görebilirsiniz. Anastasia stüdyosu Amra'nın kendi kaş ürün hattına sahip ve kendi göz farı paletini başlatmaya hazırlanıyor.

Jessica Stein

Jessica Stein'in Instagram hesabı nefesinizi tamamen alacak. 23 yaşındaki blog yazarı şimdiden 27 ülkeyi ziyaret etti ve diğer 229 kişi yolda. 2,7 milyon takipçisine tatil köyleri büyüleyici manzaraları ile bakıyor ve gezileri hakkında kısa notlar yayınlıyor.

Fotoğrafı değerlendirin kredi notu / instagram, viki_odintcova | instagram

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin