Dream Defense v1.8.194 MOD APK – PARA HİLELİ

0
735

Dream Defense v1.8.194 PARA HİLELİ APK, savunma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Altitude Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ayı ile bulunduğunuz odada uyuyan Robin adından ki çocuğu rahatsız etmeye çalışan yaratıkları yok etmektir. Dream Defense içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede ayınızı ve silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilir, yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, kullanılabilir farklı silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dream Defense v1.8.194 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dream Defense Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Dream Defense v1.8.194 MOD APK İNDİR – 93MB

KURULUMU

Dream Defense v1.8.194 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dream Defense 1.8.194 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dream Defense 1.8.194 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin