Cooking Fever v2.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0
1153

Cooking Fever v2.5.0 PARA HİLELİ APK, kafe, lokanta servis oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Nordcurrent stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde müşterileriniz için yiyecek-içecek hazırlamak ve servis etmektir. Cooking Fever içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede yemek zincirinizi kolayca büyütebilir, gelişmiş ekipmanları kullanabilirsiniz. Zorlu görevler, garip müşteriler, farklı mutfak aletleri ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Fever v2.5.0 sürümünde yeni görevler, etkinlikler, baş aşçılık için mücadele ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cooking Fever Play Store’da 2.500.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Cooking Fever v2.5.0 MOD APK İNDİR – 70MB

Kurulumu

Cooking Fever v2.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Fever 2.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Cooking Fever 2.5.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin