Cinephiles, Daha Önce Farkında Olmadığımız 10 Filmin Meraklı Ayrıntılarını Buldu

0
698

Cinephiles, 10 Filmde Tuhaf Ayrıntıları Buldu Daha Önce Farkında Olmadık

Film çekmenin zor bir iş olduğu bir sır değil. Yöneticiler bu hikayeleri bizim için yaratıyor ve iyi bir filmin her bir saniyesinin arkasında belli bir fikri var. Bazı anlar, anlamaya çalıştığımız bazı şifreli şeylere dair gizli anlamları ve referansları var. Ama film yapımcılığına çok aşina olan büyük hayranlar ve insanlar bile bir film izlerken ilginç ve oldukça önemli detayları kaçırıyorlar. Neyse ki, eskilerde bu tuhaflıkları keşfeden ve onları herkesle paylaşan bazı insanlar var.

Parlak Taraf ünlü filmlerden yakaladığımız bu beklenmedik ayrıntılara bir göz atmanızı öneriyor. onları aramıyorsan yakalamak için. Bu filmleri sizi eskisinden daha da çok sevecekler.

10. Batman Başlıyor

Christopher Nolan'ın yönettiği üçlemenin ilk bölümünün sonunda, Komiser Gordon Batman'e bir parça veriyor. Üzerinde bir etiketi olan kanıt (bir Joker kartı). Altta, adını görebilirsiniz J. Kerr Joker’in takma isimlerinden birine atıfta bulunur – Josef Kerr.

9. Harry Potter filmleri

Bir sonraki filmin Warner Bros.'un tanıtımı, tıpkı filmlerin kendileri gibi daha karanlık ve koyulaşıyor . Görünüşe göre, gerçekten büyük bir hayran kitlesi bunu fark etti, o sırada bütün parçaları tekrar toplarken.

8. Hercules

Hercules sahnelerden birinde bir aslan derisine koyar. Çok az insan bunu fark eder, ama yakından bakarsanız, onun Scar'un derisinin Aslan Kralı olduğunu göreceksiniz.

7. Prometheus

Android David'in parmağındaki bir düşüşe benzediği bölümde, Weyland-Yutani Corp'un işaretini parmak iziyle görebilirsiniz. Çok az insan fark etti, çünkü neredeyse tüm izleyiciler, tıpkı Davut gibi, düşmeye bakıyorlardı.

6. Batman Geri Döndü

Tim Burton'un Batman filminde, Selina Kyle'ın gözlüklerinin maskeye benzeyen bir gölge yaptığını görebileceğiniz bir bölüm var. . Bu gerçekten kolay anlaşılır an, Catwoman'a dönüşümü ile ilgili ipuçları veriyor.

5. Amerikan Güzeli

Yönetmenin düşüncesine göre, Lester’ın ofis bilgisayarındaki monitördeki yansıması işiyle ilgili duygularını gösteriyor. Hapishane hücresine benzeyen ekran, umut olmadığını gösteriyor.

4. Yalnız Ev

Kevin McCallister’ın maceralarıyla ilgili filmde, özellikle Yalnız Ev için bir film daha çekildi. Herkes, Kevin'in, yalnız zamanının tadını çıkardığı, bir kara film izlediği bölümden hatırlar. Ayrıntıya çok meraklı birisine göre, bu film bu sahne için özel olarak çekildi.

3. Fargo

Bir telefon görüşmesinde, Carl Jerry'ye parayı almak için sadece 30 dakika olduğunu veya ailesinin öldürüleceğini söyledi. Bu cümle, filmin bitiminden tam 30 dakika önce söylenir.

2. 'da Matriks yağmur damlaları kod gibi görünür

1. Jurassic World

Ormanda avlanma sırasında askerlerin fiziksel durumunu izleyen cihaz aynı kalp atış hızını gösteriyor bütün erkeklerde

En çok hangi gerçekleri şaşırttı? Diğer filmlerle ilgili başka gerçekleri biliyor musun? Aşağıdaki yorum kısmında bize haber verin!

Önizleme fotoğraf kredisi PolyGram Filme Eğlence

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin