Bu yıl Sinemaya Gitmemizi Sağlayacak Can't-Miss Filmleri

0
499

11 Bu Yıl Sinemaya Dönmemizi Engel Olmayan Filmler

Her ay çok fazla film çıktı ve zamanınızın değip değmediğini bilmek çok zor.

baglandirek.com bazı araştırmalar yaptık ve en çok beklenen filmlerin bir listesini hazırladık. Bu filmlerin kesinlikle sinema salonuna gitmeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Steven Spielberg her zaman en büyük iki Amerikan gazetesi – New York Times ve arasındaki rekabette bir film yapmak istiyor ] Washington Post . Ana karakterler Meryl Streep ve Tom Hanks tarafından oynanıyor ve filmde devlet sırlarını aydınlatmak için savaşıyorlar.

Premiere tarihi: Zaten Serbest Bırakıldı

Annihilation

İmparatoriçe, 4 kadın, bir psikolog, bir biyolog, bir kurtulan ve bir antropolog gizemli ve keşfedilmemiş Alan X'a gidiyor. Burası çok az insanın geri döndüğü ve çok fazla farklı oldukları yerler. Yılın en çok beklenen filmlerinden birinin hikayesinin başlaması budur. Çok satan bir kitleye dayanıyor. .

Premiere tarihi: 22 Şubat 2018

NATIONAL BABYY (BABY), Natalie Portman'ın başrollerini oynuyor ve yönetmen Alex Garland'ın bilim kurgu filmi Red Sparrow

Jennifer Lawrence, bir gizli casusu bulmak için bir CIA ajanı taciz etmek zorunda olan bir Rus casusu rolünü oynuyor. Ancak, özel ajanlar arasındaki kimya, çalışmalarına olan bağlılıklarından daha güçlü hale geliyor ve bu filmin gerçekten ilginç hale geldiği yerde.

Premiere Tarihi: 1 Mart 2018

Deadpool 2

Kırmızı elbiseli anti-süper kahraman yine büyük ekrana döndü. Ryan Reynolds'un karakteri, birkaç kötü adamla savaşırken aynı zamanda yeni yaşam biçimine alışmaya çalışıyor.

Premiere tarihi: 17 Mayıs 2018

İnanılmaz şakalar yapmaya ve kötü sözler söylemeye devam edecek Incredibles 2

İlk yazımdan 14 yıl sonra bu yaz, Pixar, Parr ailesinin maceraları ile ilgili uzun zamandır beklenen devam filmini yayınlayacak. Bir çok ailenin sorunlarını çözmek ve dünyayı kurtarmak zorunda kalacaklar ve hangisinin daha zor olacağını bilmiyoruz.

Premiere tarihi: 14 Haziran 2018

Yalnız: Bir Star Wars Öyküleri

Genç Han Solo ve Chewbacca'nın serüveniyle ilgili film ayrıntıları çok gizli tutuluyor. Ana rol için bir aktör bulmak son derece zordu. Christian Grey'in Grey 50 Shades of rolü için bir aktör bulması neredeyse zordu. Fakat ana kadın rolü, 1931/09/2011 İlk peryod 23 Mayıs 2018

Okyanus'un 8 [19659029] © Warner Bros. Pictures

Okyanus'un 11 kuruluş bölümü yalnızca ana aktörlerde kadın aktrislere sahip olacak. Ve gerçekten çok iyi – Cate Blanchett, Sandra Bullock, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Katie Holmes, Dakota Fanning ve hatta şarkıcı Rihanna. Danny Ocean'ın (George Clooney) kızkardeşi Dabby hapishaneden çıkarıldı ve yeni bir soygun planlıyor.

Premiere tarihi: 7 Haziran 2018

Mary Queen of Scots

Mary Stuart, bu kadar çok oyuncu tarafından oynandı, bu rol daha da ilginç hale geldi. Bu sefer filmin yönetmeni tiyatro yönetmeni Josie Rourke'dir. Film, Stuart ve Elizabeth arasındaki rekabetle ilgili. Mary, Saoirse Ronan tarafından oynanacak ve Margo Robbie, Elizabeth I. olacak. Bu arada, fotoğrafları tam makyaj setinden zaten hayranları etkilemiş.

İlk Yayın tarihi: 5 Ekim 2018

Örümcek Web'de Kızı

Bu, uzun süredir beklenen bir devamı olan (19459015) Ejderha Dövmesi Olan Kız 'dan hacker Lisbeth Salander'in hikayesini anlatıyor. Bu uyarlamada oyuncu değişikliği tamamen farklı olacak. İlk bölümde Salander'i oynayan Rooney Mara'nın yerine, The Crown'dan Elizabeth II olarak bilinebileceğin Claire Foy olacak . [19659000] 5 Ekim 2018

Fantastik Canavarlar: Grindelwald Suçları

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan (ve özellikle Harry Potter taraftarları için) Newton Scamander'ın maceralarının bir sonraki bölümü. Bu sefer sihirbaz, Albus Dumbledore'un istediği gibi kötülük sihirbazı Grindelwald'ı (Johnny Depp'in oynadığı) arıyor olacak. İkincisi Jude Law tarafından oynanacak ve muhtemelen bu filmi görmemizin en büyük nedeni budur.

Premiere Tarihi: 14 Kasım 2018

İlk İnsan

La La Land (19459016) (2016 yılının en önemli filmlerinden biri olan ve birçok Oscar kazanan filmin yönetmeni) Uzay bu kez. Film Ay'a ilk gelenin hikayesini anlatıyor.

Premiere tarihi: 11 Ekim 2018

Hangi filmden bekliyorsun? Astronot Neil Armstrong'un rolü Ryan Gosling tarafından oynanacak ve karısı Claire Foy tarafından oynanacak. en çok bu yıl?

Fotoğraf öncesi kredi önizleme Warner Bros. Pictures

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin