Arkadaşınızın Daha Fazla Bir Şey Olduğu Söylenecek 10 İşaret … Daha Fazlası

0
413

Arkadaşınızın sizi Daha Fazla Bir Şey Olarak Görtüğü 10 İşareti … Daha Fazlası Daha

Arkadaşlarımız genellikle dünyadaki en yakındaki insanlardan bazılarıdır. Ve aniden arkadaşınla aşık olursun ve karşılıklı olmadığından korkarsın. Ancak bazen arkadaşlar da bize aşık oluyorlar.

Bright Side arkadaşınızın sizin hakkınızda nasıl hissettiğini bilmek isterseniz dikkat etmeniz gereken bazı gerçekleri paylaşıyor.

10. Yardım

Bir arkadaşınız her zaman yardımcı olacak ve bu konuda hiç şüphe yok. Ancak kız arkadaşlarını, işlerini ya da arkadaşlarını sana bırakırsa, duygular muhtemelen dostluğun ötesine geçecektir.

9. Hediyeler

Arkadaşlar, sebepsiz küçük hediyeler verir. Aşık olan bir kişi sizi etkilemek ister ve her zaman hayal ettiğiniz pahalı şeyleri alır.

8. Alışveriş

Bir erkek sizinle gün boyu alışveriş yapmaya hazırsa, muhtemelen adamışlığı ile sizi etkilemek istiyor. Ancak arkadaşlar daima yorgun olup olmadıklarını söylerler.

7. Diğer erkekler hakkında konuşmak

Arkadaşlarınız sizi en karanlık saatiniz boyunca sürekli desteklemeye hazırdır. Ancak objektif kalacaklar. Sevecen bir adam daima yanınızı alacaktır.

6. Çok fazla dikkat

Arkadaşlarınızın zaman geçirmek istedikleri arkadaşları var. Seni seven bir insan daima seninle kalmayı tercih eder.

5. Özür

İyi insanlar bize zarar verirlerse özür dilerler. Sevgi dolu bir kişi affedilmek için yalvarmak için dizlerinin üzerine düşecek çünkü güvenini kaybetmekten korkuyorlar.

4. Sarhoşlarsa davranışları

Alkol her şeyi kolaylaştırır. Bu yüzden sevecen bir adam sırrını aydınlatabilir.

3. Diğer kadınlarla tanışma

Seni seven bir adam onu ​​her zaman başka bir kadına tanıtma tekliflerini reddeder.

2. Eşinize dikkat etmek

Eğer bir erkek dikkatinizi oğlan arkadaşınızın dezavantajlarına iter, muhtemelen ondan kurtulmak ve onun yerine geçmek istiyor.

1. Bellek

Herkes herhangi bir hikayenizi unutabilir. Ancak sizi seven kimse her zaman söylediğiniz her şeyi hatırlar.

Hiç arkadaşınızdan kaçmayı başardınız mı, yoksa arkadaşınızın gizlice size aşık olduğunu öğrendiniz mi? Yorumlardaki deneyiminizi paylaşın!

Illustrator by Daniil Shubin for BrightSide.me

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin