"Açlık Oyunları" nın Yıldızlarının 2012'de Şimdi Neye Baktığına Bakın

0
820

"Açlık Oyunları" nın Yıldızları'nın 2012 Ve Şimdi Neye Varıldığı

Acımasız bir dünya düzenine ayak uyduran insanların sevdikleri 2012'de piyasaya çıktı ve 2017 yılında 5 yıllık yıldönümünü kutladı.

baglandirek.comgeriye bakıp numaralı telefondan ne kadar çok sevdiğimiz karakteri görüyoruz, Açlık Oyunları bu 5 yılda ve şimdiye kadar ne değişti.

Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen)

Bu diziden gelen en çok kabul gören yıldızlardan biri de şüphesiz Jennifer Lawrence'dır. Katniss olarak hayran simgesi haline geldikten sonra Oscar ödüllü ve tartışmalı film Yolcuların yıldızı olmaya devam etti. Red Sparrow ve X-Men: Dark Phoenix

Amandla Stenberg (Rue)

Küçük yıldız Miss Stenberg'in hepsi şimdi büyümüştür. Açlık Oyunları'nda muhteşem Rue'yu canlandırdıktan sonra birkaç kısa filmde oynadı, Rio 2'de Bia'ya seslendi ve halen Hate U Give üzerine çalışıyor. ]

Söğüt Kalkanlar (Primrose Everdeen)

Katniss'in kızkardeşi Primrose Everdeen, gözlerimizin önünde güzelleşti. bayan ve çok yetenekli bir oyuncu. Film çekmeye ara verdikten sonra 2017'de Rachel rolünde In Rainbow'a döndü.

Liam Hemsworth (Gale Hawthorne)

Son derece yakışıklı Avustralyalı aktör Liam Hemsworth, kalplerimizi Gale olarak çaldı Açlık Oyunları ve hızla hayranlarının favorisi oldu. Romantik ve Killerman

Paula Malcomson (Bayan Everdeen) 'de 2019'da ekranlara geri döndü. Çocukluk çekiciliğini kaybetti ve çarpıcı bir beyefendi haline geldi.

Bu muhteşem oyuncu, zamanla hiç değişmez gibi görünüyor. Her zaman Kalede Yaşıyoruz ve Malcomson'un Charys-El'i canlandırdığı Krypton isimli küçük bir TV dizisi bulunmaktadır.

Josh Hutcherson (Peeta Mellark)

Diğer çok çekici erkek kurşun Bay Hutcherson'dır. İpucu, Tragedy Girls, ve Afet Sanatçısı ; yaklaşan film tonlarıyla dolu ve 2017 yılına kadar 3 prömiyeri ile sona erdi. Futbolcu Adam

Alexander Ludwig (Cato)

Oğlan çocuk Açlık Oyunları ilk taksitle nefret etmeyi seviyorduk, şimdi Vikingler'de şaşırtıcı bir erkek kurşun. O, 2019'da ekranlarınıza gelecek Barışın çekim sürecinde. Kanadalı aktör, genç Hollywood seks sembolleri arasında evde mükemmel bir his var.

Jacqueline Emerson (Fox Face) © Lemonsandlimes92 / Wikipedia

Jacqueline "Jackie" Emerson, Fox Face'in rolünü yapmıştı Açlık Oyunları – favori kitap karakteri. Ne yazık ki, 2015'ten sonra ya büyük ya da küçük ekranda görünmüyordu.

Stanley Tucci (Caesar Flickerman)

Milyonlarca kişinin sevdikleri Bay. Tucci, sinematografi dönemimizi tanımlayan onlarca kalpli filmde ortaya çıkmış ve durma izi göstermemektedir. 2017'de Gönderme 'te Ted Swenson olarak göründü ve 2018 için post-prodüksiyonda (Show Dogs, Nomis, ve Hasta Sıfır) 3 sonraki filmleri var.

Açlık Oyunları 'da ortaya çıkmadan önce, güzel Isabelle ana bölümden koparıldı. Hayvan yetiştirme adlı oyuncuyu film karakterlerini ve video oyunları karakterlerini seslendirdi ( Let It Die ). Masters of Sex adlı filmin tekrar eden bir oyuncusu ve 2018'de 3 film gelecek.

Açlık Oyunları 'dan aktörlerin özetini beğendiğinizi umuyoruz. . En sevdiğin kişi kimdi? 6 yıl sonra onlara ne gibi şeyler yaptınız mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaştığınızdan emin olun!

Fotoğrafı önizle görüntüle lionsgate amandlastenberg / instagram

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin