3018'den Gibi Tuhaf Güzellik Ürünleri Görünen 14

0
802

3018 Yılına Göre Görülen 14 Tuhaf Güzellik Ürünü

İnsanlığın her zaman güzel, gösterişli, genç ve sağlıklı görünen ırkına aşina mısınız? Tabiki öylesin. Güzellik endüstrisi her mevsimde yeni ürünler sunarak en hızlı büyüyen ürünlerden biridir. Ancak bazen müşteriler, müşterilerin paralarını kovalarken bize oldukça garip ve hatta düpedüz deli gibi görünen moda ve güzellik öğelerini getiriyor! [19659000] baglandirek.com de en çılgınlığa sahip ürünlerimizi sizinle paylaşmaya karar verdik pazardaki güzellik ürünleri. Bunlardan herhangi birini kullanıyor musunuz?

Şiddetli dudaklar

Çocukluğunuzdaki cildinize yapışacak biraz suya ihtiyacı olan geçici dövmeleri hatırlıyor musunuz? İyi, Şiddet Dudakları aynı tekniği ruj tasarımına uygular. Sadece bir desen seçin, şablonu kesin, dudaklarınıza uygulayın ve bir süngerle nemlendirin. Ve tamam! Dudaklarında bir evren.

Manyetik maske

Kuru ciltler, yağlı ciltler, ayaklarınızdaki cilt için piyasada tonlarca maske var – ancak bu maske geri kalanından oldukça farklı. Her zamanki gibi uygularsanız, ancak bir gerçek mıknatısla [19659000] kaldırabilirsiniz.

Videoyu biraz gürültülü olduğuna dikkat edin.

Elektrik göz yamaları

İpek kozalar

Şimdiye kadar adlı bir kabuğunu ovmak istemiştiniz. ipekböceği cildinizde çok doğal soyulması için mi? Yapmadıysanız bile, güzellik endüstrisinin ihtiyaç duyduğunuzu bilmediğiniz şeyleri yapmasını sağladığı biliniyor.

Dönen temel fırçası

Bütün o makyaj yemleri! Sabahları kimsenin buna hakkı yok. Gölge kalkanı

Bu, karışıklığa yol açmadan kanat çizerin yardımcı olmalıydı. senin rengini. Ayrıca göz makyajınız için genel bir kılavuzdur. Ne bir tedavi!

Yüz diş açma makinesi

Bu yeni bir teknoloji ile tanışan eski bir tekniktir.

Silikon sünger

Güzellik bandonuzdan bıktınız mı, tüm ürüne mi benziyorsunuz? Küçük gadget için pahalı güzellik salonunuzdan güzellik salonunuzu değiştirin. Artık endişelenme! Yüzünü bir düz silikon balina ile tokatladığınız gibi hissedebilirsiniz, ancak işi hallediyor.

Blackhead vakumu

Suck yüzünüz için bir vakum ile tüm gözeneklerinizi çıkartın . Çılgınca geliyor mu? Olabilir. Ancak hala piyasada!

Göz kapağı eğitmeni

Göz kapaklarınızın yeterince egzersiz yapmadığını hiç hissediyor musunuz? Bir göz kapağı eğitmeni ile düzeltin ve gerçekten … kaslı göz kapakları olsun mu?

Yüz demiri

Bu kaş çatık çizgilerinden kurtulamıyorsanız kremler ve masajlarla kıyafetlerinizi ütülemek için kullandığınızla aynı yaklaşımı deneyin: yüzünüzü ütülün !

Kaş kaşesi

Bu ürünler çok gibi görünüyor bu ürün de dahil olmak üzere zaman kazanmak için yapılmıştır. Pulu toza koyun, yüzünüze vurun ve gününüzde olsun.

3D fiber kirpik maskara

Reklamlar kirpiklerinizi uzatmanız ve dolgun görünmesini sağlamanız gerektiğini söylemeye devam ediyor. Aslında bu ürün aslında lifi kirpiklerinizin üzerine koyuyor .

Objektif aplikatörü

Gözlerine dokunmak cehenneme döndü, değil mi? Göz siperini özel bir sopayla çakmak çok daha iyi hissediyor.

Sana deli gibi görünen güzellik ürünleri var mı? Onların hepsini bize anlatın!

Fotoğraf ön izleme kredisi amazon

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin