17 Yepyeni Bir Seviye İyiliğini Arayan 17 Kişi

0
276

17 Yepyeni Bir Seviyeye Her Şeye Başlayan İnsanlar

Hayat zor olabilir ve hepimiz biliyoruz. Ancak günümüzün acilinde, tüm sorunlarımıza ve kederlerimize rağmen, genellikle insanın yanında kalmanın ne kadar önemli olduğunu unutuyoruz. Bazen bir an durmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirebileceğimizi hatırlatmak için çok önemli.

baglandirek.comiyilik ve şefkatin hâlâ orada olduğunu, her birinin içinde saklandığını gösteren hikayelerin bir listesini hazırladı. bize. İyi bir iş ne kadar küçük olursa olsun, yardım ettiğiniz kişiye dünya demektir.

1. Bayanlar, birleşin!

Bu bir partide dans ediyordu, ama güldü ve durdu. Cassandra Fairbanks liderliğindeki bir grup LA kadın için.

1.727 bayanlar döneminde bir parti açmak için bir arama düzenledi; #finddancingman hashtag. Hikaye, birçok insana değindi ve olayda ücretsiz bir DJ olmasını teklif eden Pharrell Williams ve Moby gibi ünlüleri çekti.

Ve bunu yaptılar! Gülümsemesi hepsini söylüyor.

2. Bu çocuk, insanlığa olan inancımızı geri kazandırdı.

Bu genç adam, sınıfındaki birkaç çocuğun öğle yemeğinde yemek yemediğini fark etti. Eve döndü ve annesine yemeklerini onlarla paylaşmak istediğini söyledi. bir paket atıştırmalıklar paketlediler ve oğlan sınıf arkadaşlarını beslemek için okula getirdiler. Daha tatlı olabilir mi?

3.

Atina'da bir sokakta yürürken bilinmeyen bir fotoğrafçı bu sahneyi yakaladı. Bir yabancı yalınayakta sokakta oturan evsiz bir adam için yeni bir çift ayakkabı satın aldı . Evsiz kişiye öyle dokunuldu ki ağladı.

4. Polis memurları için kahve

Eylül 2016'da New York'taki Chelsea bombalandığında, polis memurları ve diğer hizmetler vatandaşları kurtarmak ve korumak için oldukça zor zamanlar yaşadı.

Ancak insanlar kayıtsız kalmadılar. Bu atışta, adam kahvelere ve hamur işlerini memurlara iletiyor . Ve koruyucularına bu şekilde teşekkür etmeye karar veren tek kişi bu adam değildi

5. Vahşi kaplumbağa ile ilk görüşme

Bu Finlandiyalı bir adam otoyoldan güvenli bir yere taşıyarak vahşi bir kaplumbağa kurtardı.

6. Lowe'nin kurtarma ekibi

Michael Sulsona, Vietnam deneyimli savaş sırasında bir mayına basarak iki bacağını da kaybetti. Lowe'de olduğu gün bir gün eski tekerlekli sandalyesi kırıldı.

'den gelen 3 işçi Lowe'nin derhal yardıma koştu. Michael'ı bir sandalyeye taşıdılar ve tekerlekli sandalyelerini aldılar ve yıpranmış ayrıntıları ve kırık parçaları değiştirdiler.

"Onurumuzdu," Michael onlara teşekkür ettiğinde, bunu yeni ilan ettiklerini söyledi.

7.

Lady Gaga evsiz bir adamla bir resim çekti ve ona bir miktar para verdi. Şaşkın olduğunu ve kokladığını söyledi. "Endişelenme. Ben de kokuyorum, "diye yanıtladı.

8. Bir fark yaratabilirsiniz.

Vitamix sıkacağı için bir satış temsilcisi olan Jeremy ile tanışın. Bir gün işyerinde kanser hastası bir kadınla tanıştı. Meyve ve sebzelerde bulunan vitaminlerin gücünü ve kanser iyileştirici özelliklerini tartışmaya başladılar. Hanımefendi pahalı meyve sıkacağı almayı göze alamadı ve bu gerçeği açıkça hayal kırıklığına uğrattı. Alışverişine devam etmek için ayrıldı, ancak Jeremy ona yaklaştı ve ona yeni Vitamix juicer hediye etti. Hanımefendi ağladı ve ona sıcak bir sarılma

geldi. Jeremy, bu bayan için meyve sıkacağı cebinden aldı. "Tanrı'nın bana dokunduğu bir anlıktı ve onu satın almak zorunda olduğumu biliyordum," dedi.

.

9. Genç bir adam yaşlı bir adama yardım ediyor.

10.

Bir trenine girerken bir adam kaymış ve bacağı arabayla platform arasında sıkışıp kalmıştı. İnsanlar inanılmaz derecede ağır taşıtları itmek ve adamı serbest bırakmak için etrafında toplandılar.

11. Bu genç Almanlar evsiz bir insana şaşırırlar.

Bu 3 Alman öğrencisi evsizler için biraz para toplayarak nezaketlerini gösterdiler. Bir adama adam yaklaştı ve kovasını ödünç almak istedi, çünkü tambura benzemek istedi. Oyun oynamaya başladığında, gitarıyla yanına oturan başka bir adam performansa katıldı. Sonra kız geldi.

İnsanlar dolaştı, doğaçlamış konserleri dinleyip para verdiler. Öğrenciler şarkılarını bitirince şaşkın bir adamın parasına bir şapka bırakarak ayrıldılar.

12.

Bu sahibinin köpeği Phoebe, vefat etti. Diğer köpek sahiplerine evcil hayvanlarıyla birlikte bazı keyifli anlar vererek kederlerini ifade etmeye karar verdiler.

13. Bu kuş yürekli bir adam tarafından kurtarıldı.

Bir gün bir adamın arka bahçesinde 2 adet yavru doğdu. Onlardan biri bacağını yaralamışken yürürken yere düşmüştür. Adam onu evine getirdi, onu bir parantez yaptı ve iyileşme döneminde bebeği süt ile besledi.

Bacağını başarıyla iyileştiğinde bebeğin geyik annesini bulmayı başardı. onu ailesine geri bıraktı.

14. Bu Avustralyalı bisikletçiler, koalaları ısıdan kurtardı.

Dışarıdaki sıcaklık yükseldiğinde, koalas yardımımızı arar. Bu fotoğraf 2009'da çekildi . Bir bisikletçi susuz bir hayvana şişesinden bir miktar su vermek için durdu.

Ve bu sevimli ayılarda bir ortak uygulama gibi görünüyor. Neyse ki dünyada yardım etmeye hazır nazik insanlar var.

15.

Duncan Scuva Güney Afrikalı bir rapçi, arkadaşıyla birlikte bir alışveriş merkezinde oldu. Zavallı bir çocuğu gördüklerinde ilk düşünceleri uyuşturucu almak için yalvarıyordu. Ona biraz para verdiler ve nakitlerini yemeğe harcmalarını istediler. Duncan ayrılmak üzere, aniden dönüp oğlanın dua ettiğini gördü .

döndü. Oğlanın ailesini beslemek için para talebinde bulunduğu ortaya çıktı ve Scuva yardım etmeye karar verdi. Çocuğu bir süpermarkete götürdü, ortalama bir ailenin ihtiyacı olan ürünleri içeren bir arabayı doldurdu ve onu eve bıraktı. Çocuğun annesi bu jest şefkatini gördüğünde onu ağlattı.

16.

Bu köpek Mark Monaghan tarafından kurtarıldı ve çekimden bir an sonra öpücükten ötürü teşekkür etti.

Bu köpek bir köpek kurtarmak için hayatını riske attı. 17. Gerçek hayatta süper kahramanlar

Bazen hepimize gelip bize her şeyin daha da güzelleşeceğini söyleyen bir süper kahramana ihtiyacımız var . So Batman onları neşelendirmek ve onlara mutlu bir cadılar bayramı dilemek için Mattel Çocuk Hastanesi'ndeki çocukları ziyaret etmeye karar verdi.

Bu muhteşem insanlar gibi bir şey yapardınız mı? Veya belki de benzer şekilde dokunan bir şey yaptınız mı? Hikayelerinizi yorumlarınızda paylaşın!

Fotoğraf ön izleme kredisi Bilinmiyor / Imgur Steven Hirschfield

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin