11 Araç Hacks, Birçok Zaman ve Sinirler Kaydet

0
619

Sizi Çok Uzun Süreden ve Sinirlerden Tasarruf Eden 11 Araba Kazası

Sürücüler, otomobillerinde yılda ortalama 1,100 saat harcıyorlar. Bu günde yaklaşık 3 saattir. Bu zamanı azami rahatlıkla harcamak ve küçük sakıncalara dikkat etmeden sürüşe odaklanmak daha iyi olacaktır.

İşte baglandirek.com 'da bu yazıda toplanan ipuçlarının hayatı kolaylaştıracağına eminiz herhangi bir sürücünün çok daha kolay. Onları deneyin ve kullanın.

11. Gezilerinizi güzelleştirmek ve sakinleştirmek için çocuk koltuğu arasına aralık bırakıcı takın.

Küçük çocuklar, özellikle uzak mesafeli olanlar ile geziler, koltukların arasına aralık bırakıcılar koyarsanız daha sakinleşecektir. Daha fazla bilgi burada .

10. Bagajınıza bir raf takın.

Daha fazla yere sahip olmak ve arabanızın bagajında ​​her şeyi güzel bir şekilde düzenlemek için kolaylıkla takılıp sökülebilen bir raf yapın. Burada bu rafın nasıl hazırlanacağı hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

9. Özel bir çöp konteynırını yapın.

Otomobilinizi düzgün tutmak istiyorsanız, burada .

olarak gösterilen özel bir çöp torbası yapın.

8. Tüm önemli dokümanları bir klasöre yerleştirin.

Dokümanlar genellikle torpido gözünde saklanır. Bununla birlikte, sürüş esnasında bizimle birlikte olacak birçok belge var ve eldiven kutuları bunun için genellikle çok küçük. Aralayıcıları olan bir ajanda kullanmaya çalışın. Tüm kağıtlarınız düzelir ve size çok değerli zaman kazandıracaktır. örneğini takip edin.

7. Bir tablet tutucu olun.

Uzun bir yolculuk sırasında birini eğlendirmek için özel bir tablet tutucu yapmayı deneyin. Onu güzel ve düzgün yapmak istiyorsanız, bu talimatları izleyin .

6. Kablolarınızı ve şarj cihazlarınızı ayrı ayrı saklayın.

Çok sayıda kablo ve şarj cihazı bize çok sıkıntı çekiyor. Nerede bulacağınızı kesin olarak öğrenmek isterseniz, küçük plastik kutulara koyun. Daha fazla ayrıntı bulun burada .

5. Aracın koltuklarının kirlenmesini önleyin.

Çocuk koltukları kolayca kirlenir. Onları lekelerden ve kirlerden korumak için özel bir çocuk koltuğu örtüsü oluşturmaya çalışın. Burada bunun nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

4. Aracınızı derinden temizleyin.

Aracınızın yastıklarının dikişlerine sıkışmış toz ve kırıntılardan kurtulmak için eski bir diş fırçası kullanabilirsiniz.

3. Döşemede lekelerden kurtulun.

Sirke ve kabartma tozu, aracınızın döşemesinde koyu renk lekelerden kurtulmanıza yardımcı olabilir. 2 maddeyi birlikte karıştırın ve bu macunu diş fırçasıyla kirli bölgelere sürtün. Kuruana kadar bekleyin ve yüzeyleri bir elektrikli süpürge ile temizleyin.

2. Bir DIY seyahat yastığı yapın.

Bir arabada rahatça dinlenmek için, basit emniyet kemeri yastığı yapmayı deneyin. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur. Daha fazla bilgi burada .

1. Kendi hava temizleyicinizi yapın.

Aracınızdaki havanın güzel kokmasını ve iyi durumda olmasını istiyorsanız, ahşap bir clothespin üzerine birkaç damla uçucu yağ koyun ve uygun bir yüzeye yerleştirin. Bu hileyi bulduk burada .

Hangi ucu kullanmaya karar verdiniz? Belki arabanı daha iyi bir yer haline getirmek için kendi küçük numaralarınız var mı? Onları bizimle paylaşın

Fotoğraf öncesi kredi kiskikarwash
Fotoğrafçı Roman Zaharchenko for BrightSide.me

YORUM GÖNDER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin